Skip links
EGZAMIN DIGCOMP

— Ośrodek egzaminacyjny E-XAM

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, przedsiębiorstw oraz instytucji, które są zainteresowane formalnym potwierdzeniem nabytych umiejętności komputerowych. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces certyfikacji – od dobrania odpowiedniego obszaru umiejętności, poprzez organizację sesji egzaminacyjnej, przeprowadzenie samego egzaminu, a na przekazaniu certyfikatów i protokołów kończąc.

Ośrodek egzaminacyjny E-XAM oferuje pełną obsługę egzaminów kompetencji cyfrowych na terenie całej Polski. Dysponujemy własnym sprzętem komputerowym (mobilne laboratoria wraz z Internetem) oraz wiedzą i doświadczeniem w kwestii organizacji egzaminów DIGCOMP. Dzięki nam możesz zapomnieć o wszelkich wątpliwościach i problemach związanych z procedurami egzaminacyjnymi.

DIGCOMP

Walidacja i certyfikacja

Realizujemy egzaminy zarówno dla klientów indywidualnych, komercyjnych, jak i w ramach projektów unijnych – nie tylko z zakresu Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych, ale także szkoleń zawodowych związanych z obsługą narzędzi i środowiska cyfrowego. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów oferujemy także usługi certyfikacji w formie zdalnej.

— Egzaminatorzy DIGCOMP

Dysponujemy profesjonalną kadrą egzaminatorów, która posiada kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu egzaminów w rożnych grupach społecznych. Świadczymy usługi certyfikacji zarówno dla osób wykluczonych, niepełnosprawnych, jak i starszych, dla których spotkanie ze światem cyfrowym często bywa bardzo stresującą sytuacją.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby osoby podchodzące do egzaminu wychodziły z niego zadowolone. Jeśli szukasz sprawdzonego egzaminatora kompetencji cyfrowych, odezwij się do nas. Pomożemy Ci wybrać certyfikację, odpowiedni moduł egzaminu dla uczestników szkolenia oraz zajmiemy się formalnościami związanymi z procedurą egzaminacyjną.

DIGCOMP

Kompetencje kluczowe

Kompetencje cyfrowe obejmują krytyczne i odpowiedzialne korzystanie z technologii cyfrowych zarówno w procesie uczenia się, pracy, jak i udziału w życiu społecznym. Zostały one wskazane przez Parlament Europejski jako jedne z ośmiu kompetencji kluczowych do samorealizacji i rozwoju osobistego oraz bycia aktywnym obywatelem. Kompetencje cyfrowe to bardzo szerokie pojęcie, a wraz z dynamicznym postępem technologicznym zmienia się ich zakres.

— Egzamin ECCC DIGCOMP

Europejski Certyfikat Kompetencji Cyfrowych to system certyfikacji stworzony przez Fundację ECCC. Wyznacza on standard kompetencji użytkowników technologii informatycznych na różnych poziomach – od podstawowego, poprzez średniozaawansowany i zaawansowany, aż po ekspercki. System certyfikacji ECCC oferuje szeroki zakres obszarów oraz modułów egzaminacyjnych technologii informatycznych.

— Egzamin Digital Europe

European Digital Certificate to certyfikat oferowany przez Fundację Digital Europe. Pozwalają one zrealizować program nauczania zgodny z ramą DIGCOMP w wersji 1.0 oraz 2.0, a wiedza i umiejętności cyfrowe mogą być zdobywane przez kandydatów do certyfikacji zarówno na szkoleniach komercyjnych, jak i dofinansowanych ze środków publicznych, w tym funduszy pochodzących z Unii Europejskiej.

— Egzamin GCCE DIGCOMP

Global Certification Centre Examination, czyli system certyfikacji GCCE oraz certyfikat GCCE DIGCOMP, został opracowany przez firmę Global Certification Centre Poland. Certyfikat odpowiada na nowe wymogi rynku pracy, ma charakter powszechny, jest wystandaryzowany i ekonomicznie dostępny. Oferta certyfikacji GCCE DIGCOMP jest dostępna na trzech poziomach zaawansowania.

Strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z sieci.
Szczegóły
Przesuń